Про нас

Ми маркетингова компанія, що пропонує до Ваших послуг розміщення рекламних матеріалів на інноваційних дисплеях Digital Signage.

Чому саме Digital Signage ?

За допомогою технологій Digital Signage будь-який бізнес зможе легко демонструвати свою продукцію, послуги чи маркетингові активності, що допомагає виділятись та взаємодіяти з більшою кількістю споживачів. Дана технологія справляє враження на потенційного клієнта і нікого не залишить байдужим.

Чому ми | Infolab
Чому іnfoLab

Чому саме InfoLab ?

На сьогоднішній день напрямок реклами Digital Signage в Україні лише розвивається, проте вже чимала кількість підприємств починає використовувати його для розвитку свого бізнесу. Ми допоможемо Вам відчути всі переваги реклами за допомогою технологій Digital Signage, покращити комунікацію зі споживачем, отримати максимальну ефективність від проведення рекламних компаній.

Мережа екранів Digital Signage від InfoLab

Компанія InfoLab надає своїм клієнтам рішення базуючись на вимогах, бажаннях і цілях замовника. Вдало розміщенні екрани в місцях з високою прохідністю забезпечують максимальну кількість переглядів і віддачу від реклами.

Мережа екранів Digital Signage від InfoLab
Основна місія та ціль компанії Infolab

Основна місія та ціль компанії

Ми знаходимось на передовій змін напрямку Digital маркетингу, розумно використовуючи технології і потенціал середовища, а у всьому, що ми робимо, керуємось трьома принципами – надійність, оперативність і ефективність.